^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wizyty

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Urząd Miasta Trzcińsko Zdrój
Kubusiowi Przyjaciele Natury
Głosuj Na NASZE PRZEDSZKOLE!!!

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2016

W ostatni dzień września na placu przedszkolnym pod hasłem: " Dziś do ogniska ziemniaki wrzucamy i do wesołej zabawy wszystkich zapraszamy" odbyła się " Święto pieczonego ziemniaka". Na wszystkich przybyłych czekały przepyszne potrawy z ziemniakiem w roli głównej przygotowane przez mamy oraz ziemniaczane konkursy i zabawy.

Oczywiście święto nie mogło odbyć się bez najważniejszej postaci czyli pieczonego w ognisku ziemniaczka. Kto nie miał ochoty na kartofelka mógł się posilić kiełbaską z grilla. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały się z krótkim programem artystycznym. Jury wyłonione z pośród rodziców po degustacji ziemniaczanych potraw wybrało z każdej grupy jedną, która im najbardziej smakowała i nagrodziło "autorki " tych dań. Wspólnie spędzony czas dostarczył wiele radości dorosłym i dzieciom.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.