^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wizyty

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Urząd Miasta Trzcińsko Zdrój
Kubusiowi Przyjaciele Natury
Głosuj Na NASZE PRZEDSZKOLE!!!

Podziękowanie za "Święto pieczonego ziemniaka"2016

Po raz kolejny obchodziliśmy w przedszkolu "Święto pieczonego ziemniaka". Realizacja tej uroczystości możliwa jest dzięki zaangażowaniu rodziców, którym chcielibyśmy serdecznie podziękować za trud i poświęcony czas. W szczególności dziękujemy Panu Zdzisławowi Pieróg za smaczne, pieczone w ognisku ziemniaczki, Pani Irenie Widziak, Pani Monice Błaż , Pani Annie Załęskiej i  Pani Natalii Jóźwiak za materiały do dekoracji placu przedszkolnego. Za przepyszne potrawy ziemniaczane dziękujemy: Pani Iwonie Purgal, Pani Elizie Pieróg, Pani Monice Błaż, Pani Adriannie Słowik, Pani Beacie Jaćkiewicz, Pani Marcie Wasiutyńskiej, Pani Aleksandrze Jarosińskiej, Pani Agnieszce Kiraga, Pani Małgorzacie Merkel, Pani Katarzynie Dzierzba, Pani Annie Wróbel, Pani Aleksandrze Saskowskiej i Pani Marcie Sykuła. Słowa podziękowania kierujemy do Pana Jarosława Mazur i Pan Andrzeja Dzierzba za rozłożenie i złożenie namiotu. Pani Oli Jarosińskiej dziękujemy też za drzewo na ognisko.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.