^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

PODZIĘKOWANIE ZA WARSZTATY 2016!

Bardzo gorąco pragniemy podziękować Rodzicom i ich pociechom za udział w warsztatach świątecznych. Dziękuję Pan Aleksandrze Jarosińskiej, Pan Monice Sidorczuk, Pani Iwonie Jabłońskiej, Pani Teresie Mazur, Pani Małgorzacie Zarychta, Pani Darii Mazurkiewicz, Pani Beacie Jaćkiewicz, Panu Pawłowi Matlingiewicz, Pani Katarzynie Kasprzyk, Pani Monice Sawickiej, Pani Maryli Kępa i Pani Patrycji Drab.

Podziękowanie składam również dla tych mam, które nie mogły być na warsztatach, ale przygotowały stroki, pierniczki i ozdoby świąteczne w domu, tj. Pani Marcie Wasiutyńskiej, Pani Karolinie Rogowskiej, Pani Justynie Wojciechowskiej, Pani Monice Błaż, Pani Joannie Komarnickiej, Pani Annie Lewandowskiej, Pani Agnieszce Szczepańskiej, Pani Ewelinie Maślaniec, Pani Irenie Widziak, Pani Annie Kujawa, Pani Marcie Sykuła, Pani Kindze Płotkowskiej, Pani Annie Iwanów, Pani Małgorzacie Merkel, Pani Iwonie Purgal, Pani Adriannie Słowik,Pani Kamili Szweda, Pani Anicie Śremskiej, Pani Annie Kunowskiej, Pani Agnieszce Urbańskiej, Pani Agnieszce Rębowieckiej, Pani Katarzynie Dzierzba, Pani Natalii Jóźwiak, Pani Monice Kwaśniewskiej, Pani Elizie Kordas, Pani Ilonie Kościelnej, Pani Bożenie Bazan, Pani Kamili Wielgat, Pani Elwirze Juwa, Pani Annie Przygrodzkiej i Pani Agnieszce Malec.
Panu Sylwestrowi Saskowskiemu składamy podziękowanie za dostarczenie podkładki do stroików, a Pani Aleksandrze Jarosińskiej i Pani Agnieszce Szczepańskiej dziękujemy za dostarczenie świerkowych gałązek.


Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.