^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

VI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych " Świąteczny czas"

Przedszkole Miejskie w Trzcińsku -Zdroju wraz ze Stowarzyszeniem" Trzcińskie Przedszkolaki" już po raz szósty zorganizowało Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych pt. ”Świąteczny czas”. 13 stycznia wszystkie przedszkolaki z naszej Gminy spotkały się w Trzcińskim Centrum Kultury, by odegrać scenki związane z narodzinami Jezus. Uroczystość swoją obecnością uświetnił Pan Zbigniew Kitlas Burmistrz Gminy Trzcińsko-Zdrój i ksiądz Marek Piotrowski Proboszcz tutejszej parafii.


Na scenie zaprezentowały nasze przedszkolaki z grypy „Słoneczka", „Krasnale", „Biedronki", „Jeżyki” i „Motylki" oraz zaproszeni goście z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej i Szkoły Podstawowej w Gogolicach. Sala Trzcińskiego Centrum Kultury ledwie pomieściła najbliższych przedszkolaków, którzy występy swoich pociech śledzili z wielkim przejęciem i nagradzali je gromkimi brawami. W nagrodę za udział w przedzie każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, książkę i słodycze. Pięknie dziękuję wychowawcom za przygotowanie przedszkolaków, rodzicom za zadbanie o piękne stroje dla dzieci, a Panu Tadeuszowi Mazurowi Dyrektorowi Trzcińskiego Centrum Kultury oraz jego pracownikom za pomoc w technicznej organizacji uroczystości.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.