^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka u Krasnali 2017

W piątek 20. stycznia 2017 roku, u Krasnali, odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Goście licznie przybyli, a przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i przedstawiły „Jasełka”. Babcie i Dziadkowie byli wpatrzeni w swoje wnuki. Występy dzieci zostały nagrodzone dużymi brawami. Po części artystycznej czekała na naszych gości niespodzianka – własnoręcznie wykonane laurki i piękne prezenciki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. 
Za pyszne ciasta serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Makuchowskiej, Pani Justyny Romaniuk, Pani Edyty Twardowskiej-Flak, Pani Iwony Bożek, Pani Anny Przygrodzkiej oraz wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tego święta.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.