^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017

Tradycją naszego przedszkola jest organizacja uroczystej akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka, nie mogło jej zatem zabraknąć i w tym roku. 20 stycznia zaprosiliśmy Babcie, Prababcie, Dziadków i Pradziadków naszych przedszkolaków do Centrum Kultury. W pięknie udekorowanej sali każda grupa przedszkolna zaprezentowała przygotowany wraz z wychowawczynią program artystyczny. Dzieci poprzez wiersze i piosenki podziękowały za babciną i dziadkową miłość, troskę, ciepło i złożyły im życzenia. Nie zabrakło też laurek i drobnych upominków dla najbliższych. By to piękne wydarzenie mogło się zdarzyć potrzebna była pomoc wielu ludzi szczególnie rodziców, za którą bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!

 

… „Małe radości i drobne gesty życzliwości,
są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności”...

Za pyszne ciasta i ciasteczka podziękowanie kierujemy do Pani Wioletty Kwaśniewskiej, Pani Moniki Sidorczuk, Pani Kamili Kozak, Pani Moniki Błaż, Pani Agnieszki Szczepańskiej, Pani Marty Wasiutyńskiej, Pani Darii Mazurkiewicz, Pani Anny Załęskiej, Pani Marty Dobrowolskiej, Pani Aleksandry Jarosińskiej, Pani Agnieszki Kiraga, Pani Agaty Kępa, Pani Grażyny Pietroczuk, Pani Agnieszki Mazurek, Pani Anny Jabłońskiej- Wróbel, Pani Natalii Jóźwiak, Pani Karoliny Rogowskiej, Pani Anny Kunowskiej, Pani Anny Iwanów, Pani Adrianny Słowik, Pani Marty Byczkowskiej, Pani Justyny Nowak, Pani Małgorzaty Merkel, a za pomoc organizacyjną Pani Marcie Augustyniak, Pani Natalii Jóźwiak, Pani Monice Błaż, Pani Danucie Skiba, Panu Januszowi Pieróg, Pani Małgorzacie Merkel, Pani Aleksandrze Jarosińskiej i Pani Sylwii Gradowskiej. Za gościnę dziękujemy Panu Tadeuszowi Mazurowi Dyrektorowi Trzcińskiego Centrum Kultury i jego pracownikom, jak również za wypożyczenie obrusów i naczyń. Pragniemy równie gorąco podziękować Pani Jadwidze Lewandowskiej – Restauracja „Duet” Trzcińsko-Zdrój, Panu Kajetanowi Kuszko – Kierownikowi Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Rowie/ Trzcińsku – Zdroju i Urzędowi Miejskiemu Gminy Trzcińsko-Zdrój za wypożyczenie termosów.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.