^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

BAL KARNAWAŁOWY 2017

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. Bawić się lubią zarówno dorośli jak i dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w bajkowe postacie. 26 stycznia wszystkie przedszkolaki pojawiły się w przedszkolu w pięknych strojach. Były przebrane za bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów, żołnierzy, strażaków, rycerzy, Batmanów i wiele, wiele innych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

Nim dzieci udały się nas bal miały możliwość zrobienia sobie w tych pięknych strojach zdjęć grupowych i indywidualnych. Po sesji fotograficznej przedszkolaki udały się do sali TCK-u, gdzie już na nich czekała Elza i Olaf bohaterowie bajki „Kraina lodu”. To oni przez cały czas trwania balu organizowali różne zabawy taneczne w czasie których dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech nie znikał z ich twarzy, szczególnie podobał im się pokaz mydlanych baniek i taniec z balonami. Pod koniec zabawy zjawił się Mikołaj i obdarował przedszkolaki prezentami. Pięknie dziękujemy animatorom za prowadzenie zabawy karnawałowej, a rodzicom za pomoc ubieraniu dzieci.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.