^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Podziękowanie za uroczystość nadania przedszkolu imienia.


20 października 2017 roku nasze przedszkole otrzymało imię Leśne Skrzaty. Był to dla przedszkolnej społeczności ważny i niezwykły dzień, za który chciałabym  w imieniu swoim, pracowników i dzieci  podziękować osobom i instytucjom, na których pomoc i wsparcie mogliśmy liczyć.

 

Z głębi serca dziękuje Radzie Rodziców działającej przy przedszkolu w roku ubiegłym i bieżącym. Słowa wdzięczności kieruję do darczyńców: Koła Łowieckiego „ Cyranka”, Pana Piotra Winnickiego, Pani Jolanty Wasiela – Kwiaciarnia „ U Joli”, Pani Wandy Bazan- Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowego w Chojnie, Pani Ewy Bilskiej- Księgarnia, Spółdzielni Usług Rolnych- ROL- BUD w Trzcińsku-Zdroju, Pani Teresy Duniec- Łuksza – Premium Ubezpieczenia. Pięknie dziękuję Pani Marcelinie Glonek za zaprojektowanie logo przedszkola, a Paniom Katarzynie Mikuć  i Edycie Morawskiej za uszycie krasnoludkowych czapek. Dziękuje Panu Januszowi Pierogowi za pomoc w przygotowaniu sali TCK i sal przedszkolnych do uroczystości, a także uporządkowaniu ich  po akademii. Dziękuje także rodzicom za przepyszne ciasta: Pani Magdalenie Stańczyk, Pani Malwinie Osadców, Pani Iwonie Purgal, Pani Monice Sidorczuk, Pani Agnieszce Urbańskiej, Pani  Małgorzacie Zarychta, Pani Monice Błaż, Pani Monice Przytuła, Pani Karolinie Rogowskiej, Pani Barbarze Korkoszyńskiej, Pani Katarzynie Dzierzba, Pani Agacie Kudz, Pani  Natalii Jóźwiak, Pani Irenie Widziak, Pani Elwirze Juwa, Pani Annie Lewandowskiej, Pani Marcie Wasiutyńskiej, a  Pani Anecie Buczkiewicz za tort, oraz  pracownikom przedszkola za smaczne sałatki i pierogi. Księdzu Markowi Piotrowskiego dziękuje za odprawienie uroczystej mszy św., a przybyłym  gościom za prezenty i słodycze.

Bogumiła Gardziejewska- Dyrektor Przedszkola.


Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.