^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Choinka środowiskowa w świetlicy wiejskiej w Góralicach

Choinka środowiskowa w świetlicy wiejskiej w Góralicach

W niedzielę 14 stycznia 2014r. w Świetlicy Wiejskiej w Góralicach odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez Pana R. Kowalskiego- sołtysa Góralic i Radę Sołecką. Bal ten połączony był ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka. Organizatorzy imprezy zaprosili wszystkie dzieci z naszej miejscowości na wspólną zabawę i spotkanie z Mikołajem. Zaproszeni byli także wszyscy mieszkańcy, a szczególnie babcie i dziadkowie. Podczas uroczystości dzieci przedszkolne przedstawiły "Jasełka" oraz recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane ze świętem babć i dziadków.

Za występ dzieci zostały nagrodzone gorącymi brawami. Po części artystycznej w wykonaniu tutejszych przedszkolaków odbyła się zabaw, którą prowadziła Pani G. Osetek, Pani T. Romaniuk i Pani M. Ostrowska, a potem przyszedł Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci paczkami, również tańczył z nimi i pozował do ogromnej liczby zdjęć.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.