^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki w tym roku zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta do Trzcińskiego centrum Kultury. Uroczystość składała się z dwóch części . Dzieci z wszystkich grup najpierw zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, wyrażając tym swoje podziękowanie za miłość i troskę swych babć i dziadków.

Po występach złożyły wszystkim zaproszonym gościom życzenia oraz wręczyły przygotowane przez siebie laurki i podarunki. na ten dzień przedszkolaki wraz z rodzicami dla swoich babć i dzidziusiów przygotowały słodki poczęstunek i gorące napoje. To był wyjątkowy, przepełniony  ciepłem i miłości czas, o którym wszyscy będą długo pamiętać.

                                       

 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.