^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Podróż przedszkolaków z Alicją w Krainę Czarów

Podróż przedszkolaków z Alicją w Krainę Czarów.

W dniu 24.01.2014r. gościliśmy w naszym przedszkolu Agencję Artystyczną Teatron z Krakowa, która zaprezentowała naszym przedszkolakom spektakl " Alicja w Krainie Czarów". Dzieci wraz z tyłową postacią przeżywały jej wspaniałe przygody, aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu.

W Krainie Czarów spotkały wiele niezwykłych postaci, takich jak Królik, olbrzymi Kwiatek, czy najbardziej polubiony przez przedszkolaków Kapelusznik. Ta piękna opowieść nauczyła nasze maluch, że warto być koleżeńskim i nieść pomoc innym, a chciwość i chytrość to bardzo złe cechy.

                                            

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.