^Powrót na Górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

III Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

Sportowe zmagania przedszkolaków.

W związku z trwającą Zimową Olimpiadą w Soczi nasze przedszkolaki postanowiły także wykazać się umiejętnościami sportowymi i przystąpiły do III Gminnej Zimowej Olimpiady Przedszkolaków. Do udziału w Olimpiadzie zaproszenie przyjęli ich rówieśnicy ze Szkoły Podstawowej w Stołecznej i Trzcińska-Zdroju.

Konkurencje sportowe odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: dzieci młodsze (3 i 4 – letnie), pięciolatki i sześciolatki. Każda z grup biorących udział w zmaganiach sportowych wytypowała ośmiu przedstawicieli do reprezentowania ich w zawodach. Nad przebiegiem zabaw czuwało jury w składzie: Przedstawiciele Rady Rodziców Pani Anna Bielawska oraz Pani Marta Wasiutyńska i Przedstawiciel Rady Pedagogicznej Pani Marta Grylewicz. Jury zgodnie postanowiło, że zwycięzcami są wszyscy reprezentanci grup, którzy uczestniczyli we wspólnej zabawie. Każdy przedstawiciel drużyny otrzymał złoty medal a grupa pamiątkowy dyplom. Drużyny zawdzięczają tak wspaniały wynik nie tylko swoim umiejętnościom sportowym ale również dzięki swym wiernym kibicom, którzy dopingowali ich zawzięcie do walki. Każdy kibic za swe starania otrzymał słodki upominek. Pragniemy serdecznie podziękować Panu Andrzejowi Wojciechowskiemu za przeprowadzenie konkurencji sportowych, Pani Beacie Kościelnej z Przychodni Esculap za sprawowanie opieki medycznej oraz wszystkim rodzicom przybyłym na Olimpiadę za pomoc. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Trzcińsko-Zdrój Rights Reserved.