Ida i Informacje Prawne

Stowarzyszenie Trzcińskie Przedszkolaki  otrzymało wpis do Krajowego Rejestru Sądowego 20.01.2012 r. z numerem 0000408626.

• Celem działania organizacji jest wspieranie działalności Przedszkola Miejskiego w Trzcińsku – Zdroju, w tym między innymi organizowanie spotkań, wycieczek, imprez integrujących środowisko lokalne i różne pokolenia mieszkańców od dzieci do seniorów, aktywizację, integrację i zwiększenie zainteresowania środowisk lokalnych sprawami przedszkola, a także szerokie działania skierowane przez społeczność przedszkola na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym nie uczęszczających do przedszkola, uczestniczenie w życiu kulturalno – społecznym miasta i regionu, inicjowanie różnych form współpracy przedszkola z rodzicami, poznawanie przyrody i zagadnień ekologicznych, propagowanie postaw proekologicznych.

• Stowarzyszenie Trzcińskie Przedszkolaki informuje, że istnieje możliwość wsparcia naszej działalności poprzez darowizny na rzecz Stowarzyszenia, które z pewnością zostaną efektywnie spożytkowane, w zamian wspierającym nas firmom oferujemy możliwość zareklamowania się na stronie stowarzyszenia bądź podczas planowanej imprezy. Kontakt w tej sprawie: przedszkole@trzcinsko-zdroj.pl lub telefonicznie pod numerem 914148114, bądź osobiście w przedszkolu.

• Każda, nawet drobna kwota przyczyni się do wsparcia działań Stowarzyszenia Trzcińskie Przedszkolaki.

Stowarzyszenie Trzcińskie Przedszkolaki wspierające działania Przedszkola Miejskiego w Trzcińsku - Zdroju od dnia 13.05.2013 r. stało się dysponentem konta bankowego, na które można dokonywać dobrowolnych darowizn.
  • Numer konta Stowarzyszenia Trzcińskie Przedszkolaki: 52937010200407190920000001

Data dodania: 2018-10-29 13:55:42
Data edycji: 2018-10-30 22:26:37