Konkurs Recytatorski

30 października w naszym przedszkolu odbył się  Konkurs Recytatorski pt. „ Jesień wokół nas”. Do konkursu zgłosiło się 18 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W Jury zasiadła Pani Zastępca Burmistrza Barbara Ignaczak oraz Pani Dyrektor Anna Skiba. Komisja miała bardzo trudne zadanie, gdyż dzieci bardzo się starały i pięknie recytowały przygotowane wiersze. Po wysłuchaniu wszystkich przedszkolaków jury ogłosiło wyniki.

I miejsceAmelia Gładyszewska (4 lata) - Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty w Trzcińsku – Zdroju

II miejsceKacper Stempka ( 4 lata) - Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty w Trzcińsku – Zdroju

III miejsce – Maja Bączek ( 5 lat) – Szkoła Podstawowa im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach

Wyróżnienia otrzymali:

1. Julia Mikuć (6lat) – Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty w Trzcińsku - Zdroju
  2. Miłosz Jastrowski (6 lat) – Szkoła Podstawowa im. Marka Kotańskiego w Góralicach
  3. Aniela Kowal (5 lat) – Szkoła Podstawowa im. Marka Kotańskiego w Góralicach

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Dziękujemy za udział w konkursie dzieciom ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej, Szkoły Podstawowej im. Marka Kotańskiego w Górlicach, Szkoły Podstawowej im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach oraz z Przeszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku - Zdroju. Dziękujemy również za pomoc w przygotowaniu dzieci nauczycielom. Gratulujemy zwycięzcom.

Data dodania: 2019-10-31 07:23:21
Data edycji: 2019-10-31 12:03:31