Narodowe Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu 12 listopada 2019 r. obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w Sali Biedronek, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień. Przedszkolaki z grupy Biedronek przygotowały uroczystość . Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna naszej ojczyzny. Dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” i wiele innych patriotycznych pieśni.

Celem naszego spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do naszej ojczyzny, jej kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci po raz  drugi wystąpiły 14.11.2019 r. przed swoimi rodzicami. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.

Data dodania: 2019-11-20 13:29:01
Data edycji: 2019-11-20 13:37:09