PROCEDURY W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU - ZDROJU W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Szanowni Państwo,
W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, opracowane zostały procedury na czas pandemii:
  • PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU - ZDROJU W OKRESIE PANDEMII COVID-19 (II aktualizacja)
  • PROCEDURA POSTĘPOWANIA NA WYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM LUB ZACHOROWANIA NA COVID-19 W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU - ZDROJU
Zapraszam do lektury.

Po zapoznaniu się z procedurami prosimy o wypełnienia "Oświadczenia dla rodziców/prawnych opiekunów w okresie pandemii COVID-19". Oświadczenie należy wydrukować , wypełnić i podpisane dostarczyć do przedszkola najpóźniej do dnia 01.09.2020 r.

Procedury i oświadczenie znajduje się w załącznikach.
Anna Skiba
Dyrektor przedszkola