• BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLAKA

• W dniu 9 września 2024 r. dzieci z oddziału Jeżyków przystąpiły do projektu "BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLAKA". W ramach inauguracji kampanii w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie i warsztat typograficzny, prowadzony przez Pana Łukasza Dębskiego autora książek dla dzieci. W ramach udziału w projekcie nasze przedszkole otrzymało kufer z 11 książkami oraz materiały warsztatowe do przeprowadzenia spotkań czytelniczo-warsztatowych. Zestaw przekazanych książek (atrakcyjne nowości, oraz klasyka polska i światowa w nowych wydaniach) z pewnością przyczynią się do budowania przedszkolnej biblioteki. Celem naszych działań jest rozwijanie nawyków czytelniczych u dzieci w wieku przedszkolnym oraz partycypacyjne działania międzypokoleniowe polegające na zaangażowaniu do regularnej współpracy rodziców i seniorów. Zapraszamy do naszej galerii. Kolejne warsztaty już wkrótce.